| AdySan a întrebat:

Vreau si eu ajutor cu construirea unei unitati PC gaming in valoare de 2000 RON (fara tastatura, monitor si mouse) incepand de la carcasa, sursa etc. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| bogdan324 a răspuns:

Asta e cel mai bun sistem care sa se incadreze in bugetul asta
-Sursa este de calitate
-Carcasa este spatioasa
-Placa video consuma putin si poate rula jocuri precum battlefield 4 si watch dogs pe setari medii-mari pe rezolutie fullHD
-Procesorul se descurca ok in jocuri si multitasking, consuma putin, nu se incinge
-Ai 8gb ram ceea ce este un minim in gaming in ziua de azi
http://www.mediadot.ro/wishlist/51800/

| AdySan explică (pentru bogdan324):

Rezista procesorul si si placa video la jocuri MMORPG gen AION, GUILD WARS Battlefiel online?

| bogdan324 a răspuns (pentru AdySan):

Pe procesorul ala joci lejer battlefield 4 pe servere de 64 playeri cu setari medii-mari, dapai jocurile descrise de tine...