| androosk a întrebat:

Buna TPU. vreau si eu sa-mi spuneti voi fetele sau chiar si baietii un site pe care ma pot juca jocuri dar nu asa. in zadar de exemplu cum este :

LadyPopular sau ma mai jucam Ejocuri-fete.Stiti ceva de genul? daca stiti spuneti-mi si mie si cel care imi va placea v-a primi vot +funda! Deci.ast pareribig grin

App scuze categoria dar este ce-a mai populatatonguebig grinbatting eyelashes

2 răspunsuri:
| sweetydeea a răspuns:

Da incearca our worldlaughing

Hai baftalaughing

tii iubb:* pYko; x; x; x

| zeepe a răspuns:

Incearca ourworld e foarte tare trebuie sa ajungi la level 100 si poti sa faci cumparaturi sa te joci incearca si aca iti place te rog mult funda:*