| RalucaMariia a întrebat:

Vreau si eu sa stiu de ce am mainile foarte foarte palide? Mai incerc din cand in cand sa ma ciupesc sa le mai dau putina "culoare" si tot palide sunt.

4 răspunsuri:
| MeForeverAlone a răspuns:

Daca esti foarte palida inseamna ca ai lipsa de calciu si anemie categoric, iti recomand sa mananci oua, branza, lapte si multe lactate.
A, si stai vara mai mult la soare big grin

| mbncf a răspuns:

E posibil să fii anemică.

| BloodyLips a răspuns:

Daca sunt si reci nu ai circulatia periferica buna

| Apac a răspuns:

Du-te si fă-ți analize; sau măcar du-te la medic daca ești îngrijorată. Probabil anemie sau lipsa altor vitamine, n-am nici o idee.