| Alexandra_2209 a întrebat:

Hi! Ma piteti ajuta si pe mine? Este o intrebare care nu stiu exact daca isi are rasp. dar vreau sa incerc;-). Deci...eu am ochii caprui si as vrea sa ii am alta culoare. Nu conteaza ce culoare decat sa fie alta:-D Adica macar sa ii mai deschid un pic:-D Sa nu imi recomandati lentilele de contact ca stiu deja de ele:-d Daca stiti vreo metoda sa imi ziceti si mie. REPET: Nu vreau sa fie nea aparat o culoare anume. daca se poate mai deschisi :-P pup AAA si dau fundita;-)

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

NU, nu stiu alte metode [ in afara de lentile] numai operatia oh go on
dar dc nu'ti plac ochii caprui :X
bye wave

6 răspunsuri:
| koko a răspuns:

Incearca sa te uiti mai mult timp la soare:d:d...la mine mergelove struck

| Lalala a răspuns:

Eu nu stiu altceva in afara de lentilewinking

| Alexandra_2209 explică:

Ms mult ...in primul rand scuze ca am scris piteti in loc de puteti:-))
koko...nu cred ca e o idee buna sa te uiti la soare deoarece este foarte periculos( poti orbi) dar poate ochii tai se deschid la lumina;-) super ...ms mult

| Iulia_1200 a răspuns:

Nustiu alt ceva in afara de lentile. Dar ochi caprui sunt superbi:*

| sseelleennaa a răspuns:

Am eu un raspuns pentru intrebarea ta. Scoateti ochii rolling on the floor)))

| Gesy a răspuns:

NU, nu stiu alte metode [ in afara de lentile] numai operatia oh go on

dar dc nu'ti plac ochii caprui :X

si eu am ochii caprui