| InaPysy a întrebat:

Vreau si eu tatusuri de fete(nu neaparat de dragoste)prietenie,viata, unele si mai amuzante! Va multumesc mult! Dau FUNDA!laughing

Răspuns Câştigător
| ѕოiℓε29 a răspuns:

• Majoritatea fetelor cauta un baiat care sa le faca sa se rada, dar in acelasi timp sa le poata proteja! Cu alte cuvinte, au nevoie de un clovn-ninja.
• Creier au toti insa nu toti s-au descurcat cu instructiunile.
• Nu sunt lenes, doar rezerv energie.
• Cind femeia creaza probleme – e ceva normal…nu este bine atunci cind ea incearca sa le rezolve.
• Stau si ma gandesc…..de ce naiba stau si ma gindesc? Treb sa plec sa dorm…
• Se spune ca daca mananci inima unui animal vei fi in posesia puterilor lui.Voi manca si eu inima de pisica si voi dormi toata ziua in masina de spalat.
• In mine se trezelste HULK cind vad pe cineva ca sta la computer-ul meu!
• Se spune ca cind un om isi doreste foarte mult ceva – dorinta i se indeplineste. Posibil ca nu sunt om…
• Clasicii au avut dreptate, personalitate se arata de marti, iar degradarea se incepe de vineri.
• Oamenii sunt foarte stranii – Fac prostii unul altuia, iar iertare cer de la Dumnezeu.
• Aveau atitea in comun ca au terminat sa se asculte unul pe celalalt.
• Eu sunt foarte lenos…mai departe mi-e lene sa ma descriu.
• Un post de munca bun este atunci cind intirzii cu jumate de ora, iar seful te lauda ca ai venit primul.
• Pentru copii tot ce este sub semnul "interzis" suna ca "trebuie sa incercam"
• Prea mult imi astept printul…poate i s-a imbolnavit calul…
• Fata a spus ca e grasa – fata a glumit.Baiatul a spus ca fata e grasa – sa-i fie tarana usoara.
• Am vrut sa-l sun dar "Abonatul dat momentat nu merita"
•Cum sa iti dai seama ca un politician minte?- Cind minte i se misca buzele!
• Am cel mai romantic sot, a inceput a plinge cind a vazut ca am zgariat o inima pe capota masinii lui.
• Nu sunt deloc singuratic, mereu imi suna desteptatorul si imi trimite sms Orange-ul.
• As schimba atitea in lumea asta….dar sunt deja in pijama.
• Fiecare dintre noi are un video de 3 secunde pe fotoaparat in care este doar "Off…asta e video"
• Eu nu sunt asa de prost cum tu arati.
• Soacra mea eri a fost la o expozitie de serpi si s-a intors cu o medalie.
• Nu-mi place cind sunt laudat, mereu ma subestimeaza.
• Sfatul meu este sa nu asculti niciodata nici un sfat.Nici macar acesta.
• Pentru mine e o mare bucurie sa fac un mic rau.
• Eri dupa ce am citit in ziar un articol, cautam jos formularul de comentarii.
• Sarmanii copii…cum se vor bate la recreatie cu carti electronice?
• Ieri cum am spalat fereastra cum a inceput sa lumineze afara mai devreme.
• Nasul e infundat si nu pot intelege daca sunt curate sosetele.
• Mereu e amuzant sa asculti minciuna, daca stii adevarul.
• Vreti citeva ore de liniste? Cumparati sotiei rasarita!
• Daca veniti acasa si aranjati hainele frumos pe raft, insemna ca nu aveti internet.
• Totul este in mainile mele, iar ceea ce nu este in maini este la picioare.

3 răspunsuri:
| zuumy a răspuns:

Cauta p'aici.:D
http://statusbun.com/
sper ca te-am ajutat:*

| InaPysy explică:

Statusuri* scuzati-ma

| ѕოiℓε29 a răspuns:

Vara este perioada cind pui desteptatotul la ora 3 ca sa nu uiti sa te duci la culcare. :d