| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un sfat din partea voastra! happy
In scurt timp va fi ziua iubitului meu si as vrea sa imi fac un tatuaj si langa el sau sub el sa imi scriu numele lui.
Am vazut mai multe modele dar nu prea m-am decis happy voi ce zice-ti?
Va multumesc!

4 răspunsuri:
| AnaRadu a răspuns:

Heii. Mi se pare tare dragut happy :X. Ai putea happy

Răspuns utilizator avertizat
| byutsaa a răspuns:

Hi! si eu vreau sa fac acelasi lucru... unul cu infinity love si inauntru prima litera a numelui lui tongue mi se pare foarte draguttongue

| JUST44FUN a răspuns:

Eu zic sa te candesti foarte bine, daca va despartiti s-ar putea sa regreti ca ai facut acest lucru si sincer sa scapi de un tatuaj este foarte greu, adica se fac operatii cu laser si o sa ramana cicatrice, mai nou se scot cu o crema speciala care se aplica in piele cu aparatul de tatuat.Eu zic sa te gandesti inainte sa iti distrugi corpul. ( am mai inteles ca daca iti faci tatuaj la batranete pielea iti va fi zbarcita)Eu sper ca te-am ajutat, acum faci ce vrei tu dar candestete bine inainte