| Stefania1222 a întrebat:

Vreau si eu statusuri de tristete

Răspuns Câştigător
| Darkkhan a răspuns:

1.Toți din jurul meu îmi vând complimente...tot ce vreau să-mi oferiți sunt sentimente!
2.Cu timpul vei vedea ca deși te simți bine cu cei care îți sunt împrejur, îți vor lipsi teribil cei care, mai ieri, erau cu tine.
3. Știi momentul acela când simți că ești mort însă tot respiri? Ești conștient că e imposibil, însa numai gândul să renunți te omoară!
4. Eşti nevoit să strângi din dinţi, să fi rece... Când vezi că în jurul tău nimeni nu te inţelege.

Fundă?

2 răspunsuri:
| MDenisee a răspuns:

De ce nu incerci niste versuri din melodii triste, sunt cele mai bune statusuri happy