| Loolloo a întrebat:

Vreau su eu niste filme de groaza pentru o petrecere in pijamale laughing Sugestii? Vot + Funda

4 răspunsuri:
| ZumZz a răspuns:

The Ring si Grudgebatting eyelashes

Petrecere frumoasa! \:d/

| Nero a răspuns:

Icearca zombie land laughing e comedie 90%

| Skillzx55 a răspuns:

Grudge sau TherRing sau MyBloodyValentine sau Saw1-7 sau OneMisedCall.Petrecere frumoasa!

| DeeaCrissTina a răspuns:

The Ring si dupa aceea stingeti lumina si spuneti povesti de groaza daca una din ele fuge sau tipa o ti afara tr 5 minute, am facut asta si e distractiv laughing si, si filmele alea care le-a zis Skillzx55 apropo Petrecere Frumoasa! happy. Funda pllz?