| bebelinnAa a întrebat:

Buna TPU... Vreua sa imi schimb numele de la messenger dar nu stiu cum...eu il am acum chocolate con pimenta =ciocolata cu piper

Imi dati niste ideii big grin Dau funda + vot ...si vot la restul big grin

Vreau ceva amuzant dar totusi matur big grin

3 răspunsuri:
| BbqOmgWtf a răspuns:

Hey,Heey!

Pai stai prima data sa iti spun CUM:
Deci in primul rand intrii pe mess, nu mail, ci mess! :D
Acolo la :ACTIONS (SUS) dai pe SEND MY CONTANCT DETAILS,
ii selectezi pe toti din lista ta, dai pe NEXT si apoi iti scrii la NAME ce NUME VREI! Apoi dai pe SAVE &CLOSE si NEXT. La sfarsitul sfarsitzilor, dai pe FINISH :D atatica! :D

Acum despre nume :-?
Am cel mai BUN site din lume, cu multe nume care se numesc NICKNAMES:
http://www.anvari.org/nicknames/ Succes draga!;)

Sper ca te-am ajutat! :D

| Oanna_3541 a răspuns:

♥♫NDAYNA 
ву мє ∂aуa
●chemichal ecstasteeyt☼
¯°¯ġιяĿ¯°¯ҝіιзя¯°¯
Ŧετϊτa Đϊaπa
s-au poti incerca aici: http://www.messletters.com/en/
fundita:*:*:*te rogg:)

| Little_6907 a răspuns:

Chocolate Fluttering. ^^