| AdinaCrissa a întrebat:

Buna TPUlove struck am nevoie de un sfatbig grin ce marca de camera foto aveti si de cand o avetibig grin
si ce sa aleg intre canon, sony si nikon? funda!love struck

Răspuns Câştigător
| monikka a răspuns:

Buna eu am camera foto de la Canon si sunt foarte multumita de ea.Nu am avut nicio problema si scoate pozele super misto.winking

8 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nikon

| anss23 a răspuns:

Eu aveam o camera foto Sony si mergea foarte bine deci eu ti-as recomanda Sony dar am observat ca aparatele de fotografiat Nikon sunt preferate de mai multa lume.thinking

| winchesters a răspuns:

Buna
Eu am de la Canon.
Te sfatuiesc sa iti ei de la Sony. Sunt mai bune.
Pa`Pa:*

| BlueBroom a răspuns:

Parerea mea este sa alegi Nikon.Nikon este o firma care produce aparate foto bune in functiile aparatului si de lunga durata.

| G a răspuns:

Eu am Canon si e suficient pentru cerintele mele. dar nu conteaza cat de performant este (sau nu este) aparatul, conteaza sa stii sa-l manuiesti.big grin

| Angel0 a răspuns:

Panasonic cu obiectiv Leica sau Nikon cu obiectiv Karl-zeiss.

| Catalina2000 a răspuns:

Eu am Nikon si e destul de bun.Adica pozele sunt clare si merge foarte bine. happy

| Diana_9193 a răspuns:

Nikon
Stiu ca e firma cea mai buna din Italia