| cocacola_7093 a întrebat:

Buna TPU:X...am si eu o intrebarebatting eyelashes: a fost cineva vreodata la casa duca din costinesti (in tabara)? pentru ca am auzit ca acolo iti alegi orice vrei de mancare...deci in concluzie mai am o intrebare: trebuie sa platesc mesele acolo, adica sa-mi iau mai multi bani la mine sau mesele sunt incluse in pret (eu platesc 600 lei)? fundita+votbatting eyelashes

1 răspuns:
| MadaTeIntreaba a răspuns:

600 lei :-o nuuuuuuuuuuu trebuie atat de mult ce mananci cat 100 de porci ia mai bine 50 lei si nu lua ceva gras pentru ca iti va veni rau. mi s-a intamplat si mie. happyhappyhappy