| anonim_4396 a întrebat:

Salut, stiu ca probabil este o intrebare / situatie banala dar pe mine ma dispera... Aveti mai jos despre ce e vorba.

De ex: azi am vrut sa imi comand ceva de pe foodpanda deoarece nu prea imi place ce e de mancare prin casa si pentru a da comanda aveam nevoie de bani asa ca am mers la tata sa ii cer, iar el cand a auzit ca vreau sa imi comand de mancare a inceput sa urle, sa zica ca nu, ca nu imi da voie... deci asa face mereu... nu mai pot, zici ca pun cei de la foodpanda cand aduc comanda otrava in mancare.

Ce ar trebuie sa fac ca sincer nu mai suport!

1 răspuns:
| MPersephone a răspuns:

Ai banii tai? Pentru ce sa ceri apoi sa te superi ca nu iti da? Nu-i cam imatur?
Du-te la lucru si mananca ce vrei. Cat de alintati sunt copiii din ziua de azi...