| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU love struck
Are cineva yahoo messenger 11 beta? Daca da, cum fac sa-mi apara toate conversatiile intregi (adica ce vorbesc cu prietenii p mess )? :-s
Dupa ce vorbesc cu cineva si intru la "Conversation History" i-mi apare foarte putin din convorbire...
Dau funda la cel mai bun raspuns.
P. S. : Scz de categorie big grin

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Messenger>preferince>history conversation>save my all conversation

| IrenneDrt a răspuns:

Mai intai intri in Messenger->Privacy Options->Archive si setezi Yes, save all my messages.
Apoi intri din nou in Messenger ->Privacy Options->Archive si apesi pe "View Archive"

sper ca te-am ajutat. :*