| andreea_5511 a întrebat:

Buna TPUlove struck.as vrea sa ma ajutati cu niste statusuri pentru ziua meabig grinbig grin... funda:X

2 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Chiar simti nevoia sa iti pui un status de ziua ta?
Eu iti zic sincer: pe mine ma amuza persoanele care isi pun statusuri de genul "E ziuaaa meaaaa! La mult ani mieee!". Mi se pare ca sunt persoane singuratice si acest status transmite urmatorul mesaj: "Probabil nimeni nu stie ca azi e ziua mea, dar spuneti-mi la multi ani ca sa ma simt mai bine.".
Eu zic ca te-ai bucura mai mult daca ai vedea ca prietenii tai stiu ca e ziua ta!
Oricum, faci ce vrei!
La multi ani! (Anticipat)

| LoveMe a răspuns:

My b`day:X
happy b`day to meeee
azi ne rupem.doar odata fac... ani

sper sa-ti placa
oricum Un calduros la multi ani!:*