| ஐஐ a întrebat:

Buna TPUlove struck
imi place de un baiat din clasa, el vb intotdeauna frumos cu mine niciodata nu mi-a vorbit urat, se uita la mine si imi zambeste mereu rad de el cand face ceva haios si ma enervez pe el uneoeri si tip dar nu imi vorbeste urat niciodata cand fac asta. Si daca un coleg-a ii zice ceva urat, il ia la bataie sau ii vorbeste urat inseamna ca ma place? fundoi

2 răspunsuri:
| larisuka12 a răspuns:

Poate antradevar te place si e mult prea rusinos din cauza emotiilor, ar trebui odata pentru todeauna sal antrebi,

| Yasmina2492 a răspuns:

E posibil doar sa te respecte pentru ca esti fata, sau poate intr-adevar te place. Incearca sa vorbesti cu el si altceva decat ceea ce aveti in comun:scoala. Vorbiti despre voi sa va cunoasteti mult mai bine si astfel poate prinde incredere si sa iti dezvaluie faptul ca te place