| ஐஐ a întrebat:

In clasa am un coleg care il plac. Si mereu zambeste la mine si mai ales vorbeste cu mine mult mai mult si mai des decat cu celelalte fete... ma ajuta mereu la unele teme si uneori se balbaie. rade mereu la glumele mele este foarte timid unii zic ca e nanac asa im felurile care le face. si mereu cand il enervez niciodata nu se supara sau se enerveaza pe mine ci din contra se pierde asa in cuvinte iar cand il enerveaza un coleg sau o colega imediat il ia la bataie intrebarea mea este : MA PLACE?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Da! Hehe, ai scris exact ceea ce ti-am zis eu in intrebarea cealalta.
Ai scris aici lucrurile care ti-am zis ca le face un baiat atunci cand place o fata.
Deci, raspunsul meu este: Da, te place, altfel nu s-ar purta asa cu tine.

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Kozbinski a răspuns:

Da te place acordai o sansa findca nu coteaza cum arata sau cum se comporta sufletul contaeza, si asa poti afla daca te inseli sau nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Kozbinski a răspuns (pentru ஐஐ):

Mersiii la fel