| DoarEuDia a întrebat:

Buna TPU :X peste cateva saptamani fac un an de cand sunt impreuna cu prietenul meu si nu stiu ce i-as putea lua cadou.Imi dati niste idei va rog :*

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Sincer este un pic cam greu sa iti fac o propunere fara prea multe detalii. Dar, avand in vedere ca este aniversarea voastra de un an, ar trebui sa ii daruiesti ceva care sa folositi impreuna sau sa va aduca mai aproape.
Ai putea sa ii faci o surpriza, daca nu ti-a facut el deja, si sa mergeti undeva doar voi doi.
La multi ani si succes!

| NiculaLoredanaAndreea a răspuns:

Un jurnal in care sa scrii amintiri cu el sau un album unde sa pui poze cu voi.

| Anonim091 a răspuns:

Ti-as da niste idei. Sunt originale :)) Fa niste prajituri facute de tine si impacheteaza-le frumos intr-o cutie cu o fundita si o scrisoare. Cred ca va fi foarte fericit :) Uite poti face ceva asemanator ca acesta https://www.facebook.com/......595289166/