| xMariaXDianax a întrebat:

Buna TPU.love struck
Ziceti-mi va rog niste melodii hip hop romanesc.batting eyelashes
Dau Funda la cele mai multe. xD
Iar restul vott.*

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Ale6197 a răspuns:

Vescan - One life, Carcater de piatra, Dansez cu pozele vechi, Am sa mor odata cu..., Impreuna, Cu gluga pe cap ( o sa gasesti mai multe piese faine - din punctul meu de vedere e cel mai bun rapper roman )
BUG Mafia - Cu talpile arse, Cand trandafirii mor, In anii ce au trecut, Cine e cu noi, Am lasat o lacrima
Parazitii- Arde
Nane - Mi-e dor, A trecut, La ...lala, Aripi, Prea tarziu, nopti Albe
Spike - Realitatea, Banii ( asta depinde cum o vrei cenzurata sau nu )
Indiferent- 2 suflete de copii ( part 1 si 2)
Bullet- Ingerii cu mine - aici ai si rap si hip- hop