| Bianca_3626 a întrebat:

Buna TPU:*:XAs vrea sa va intreb unde as putea gasi siluet R plus? pulbere. VreO Farmacie ceva? Eu stau pe la City mall.Stitii undeva prin apropiere vreo farmacie la care sa gasesc? am cautat la Dona si la altele, chiar la plafar.

Răspuns Câştigător
| Teodora20 a răspuns:

Buna! Am gasit ceva la o farmacie pe Soseaua Oltenitei pe unde e Lotus medica, numai ca vis-avis pe la parterele blocurilor alea sunt 2 farmacii la o distanta de 200-300 de metri incearca la amandoua. Sper ca te-am ajutat!