| jessyka_9063 a întrebat:

ziceti-mi si mie ce exercitii pot face sa sa fac muschi la picioare(gambe), si nu numai numele lor, specificati cum se fac acestea.plss! urgent.

4 răspunsuri:
| Villy0po a răspuns:

Sa mergi cu rolelewinking...eu asa am facut si acum am muschi d park...am tras la salawinking

| jessyka_9063 explică:

Edward primul exercitiu stiu eu ca se numeste ''broscute'''asa.i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te pe youtube. acolo vezi cu sa tii piciorul, ce miscari sa faci, cum se numesc.
scrii exercitii pentru gambe si gata.
simplu ca buna ziua.

| xLexus a răspuns:

Un exercitiu foarte simplu tongue stai in pozitia de ''ciuci'' pe varfuri si sari... daca sari de 100 de ori iti spun eu nu ca nu-ti vei mai simti picioarele

sau din pozitia de drepti sa faci un pas in fata de exemplu ci piciorul drept in asa fel incat genunchiul stang sa ating jos ( atentie nu trebuie sa te sprijini pe genunchi deoarece muschiul trebuie sa ramana incordat ) si faci asa de exemplu 3 ture de teren tongue iti garantez ca o sa te ajutewinking