| aleexxuuutzaa a întrebat:

Zilele acestea m-am uitat la Jocurile Olimpice si am ramas impresionata de scrima.Problema este ca in Pitesti nu stiu unde as putea face.Ma puteti ajuta voi? Sau daca nu pot face scrima,ma gandeam la tenis, dar chiar nu stiu. Voi ce mi-ati recomanda?
Multumesc anticipathappy

1 răspuns:
| andy332546 a răspuns:

Mai bine faci tenis sa faci scrima este foarte periculos si iti trebuie ani si ani de experienta; cu toate ca si la tenis este greu si iti trebuie multi ani de antrenament este mult mai distractiv, stiu asta pentru ca fac tenis de 3 ani si nu imi pare rau. Am incercat multe sporturi cum ar fi :INOT, BASCHET chiar si scrima da cel mai mult mi-a placut tenisul, am continuat si castigat multe concursuri nationale pentru juniori.