| aleexxuuutzaa a întrebat:

Saptamanile trecute m-am uitat la Jocurile Olimpice de la Londra si m-a impresionat un sport anume: scrima. Acum problema este ca in Pitesti nu stiu unde as putea practica.Voi stiti unde as putea invata? Daca nu ma gandeam sa fac tenis, dar chiar nu stiu.Voi ce alt sport imi recomandati? Nu prea imi plac sporturile de echipa laughing
Multumesc anticipat :*

1 răspuns:
| Metin2intrebari2 a răspuns:

OPEL Astra H 2007-rosu pasion-1, 4 ecotec, varianta cosmo: 57.000 km, carte service, prop. varianta full, clima+comenzi volan, etc.+anvelope iarna, masina tinuta la garaj, impecabil tehnic+optic, accept test, 05 Dec 11:00
0767.772.000 BucurestiOPEL Astra H 2007-rosu pasion-1, 4 ecotec, varianta cosmo: 57.000 km, carte service, prop. varianta full, clima+comenzi volan, etc.+anvelope iarna, masina tinuta la garaj, impecabil tehnic+optic, accept test, 05 Dec 11:00
0767.772.000 Bucuresti