| anonim_4396 a întrebat:

Ziua mea e sambata asta sh sunt numai fete. Ce putem sa facem ca sa ne distram? Dati-mi idei de jocuri, sau nu stiu, povesti de groaza :d, cel mai rapid si care m-a ajutat primeste fundita. happy

3 răspunsuri:
| Bellabelutsag a răspuns:

Poii poti sa spuneti povesti de groaza creative ar fi Co0l.love struck
Sa va jucati portocala sa dansati cu portocala
saa va jucati cu sticla
sa dansati lambada
sa fceti concurs cine canta mai frumos ca sa va mai amuzati sh voi:*
sa jucati jocul ala de e mel si cand se opreste sa va puneti pe scaun
sa va ajucati adv sau prov si iti spun acum cateva prov
sa mananca hartie igienika
sa bea apa cu sare multa
ca sa va mai amuzati da?
sa manance sare
sa se coloreze cu markerul pe manaa
sa se dea cumult fixativ in cap
sa isi puna chilotii pe cap
sa vb pe alt ton cate timp vrei tu
sa umble un balon si sa se puna pe el sa il sparga si etc etc.
mai puteti sa va machiati
si sa dansati desigur pe sistem turboolove struckxxlove struckxx deci sper ca ti-am fost de ajutorlove struckx>; dd< sper ca ti-am fost de ajutor:*

| DorelSudoru a răspuns:

Ca sa va distrati :muzica dar chemati si niste baietii...

| Silvia_7595 a răspuns:

Pentru a va distra ati putea dansa, cinta, face diferite jocuri creative, v-ati putea machia astfel incit sa semanati cu o vedeteetc.
sper ca ti-am fost de folos
O zi de nastere fericita, la multi ani!