| Zanisoara a întrebat:

sambata asta merg la ziua verisoarei mele de 10 ani, o sa fiu doar eu, ea si inca o prietena dea ei.Ce jocuri putem juca in 3? Sau ce sa facem? Imi dati idei va rog? Dau funda

3 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Puteti juca carti, puteti dansa, sa va uitati la film pe net de exemplu frozen

| frostxtq a răspuns:

Monopoly, carti, remi, jocuri scrise, spanzuratoarea, jocuri de cultura generala etc

| roses2014 a răspuns:

Va puteti juca scaunele muzicale, baba-oarba, puteti desena baloane...si multe altele. Sper sa nu iti para jocuri de copii mici happy