| anonim_4396 a întrebat:

Ziua mea e sambata asta sh sunt numai fete. Ce putem sa facem ca sa ne distram? Dati-mi idei de jocuri, sau nu stiu, povesti de groaza :d, cel mai rapid si care m-a ajutat primeste fundita.

2 răspunsuri:
| Crynutza_5332 a răspuns:

Caraoke nu stiu cum se scrie dar e super:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna lavi sunt didy ii dau un sfat,fa ce crezi ca e mai bine, dar fa jocuri amuzanta adica sa facem emisiuni tv, reportaze si am o idee sa iei un cearsaf si sal agatam de o funie si ca luam o lumanare si ca sounem povestile noastre de zi cu zi si cel care vb trebuie sa tina lumanarea in mana.asa ar fi o solutie(nu neaparat povesti de groaza