| didixdsgregtrh a întrebat:

Buna tpu1 cum se fac pozele cu wwebul? mentionez am windows 7 si am intrat la bara de start si dupa in my computer si nimic.thinking si nici nu am un buton la web... oare trebuie driver? daca da dati-mi pls un link. dau funda + vot! am laptop emachines e728

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu ai nevoie de driver!
Panoul de control --> Dispozitive si imprimante --> Dublu click pe camera web --> Apoi dublu click pe preluare imagini sau ceva de genul asta. Daca nu o gaseti acolo intra in Start ->run->scrii Camera ->clik pe vizualizare scanere si aparat foto ->clik pe adaugare dispozitiv si pornesti instalare aparatului foto!
SAU
intra aici si faci direct:
http://www.cameroid.com/snap.php (clik pe allow)
bafta!