| Punky a întrebat:

Trec a10a si as vrea sa ma mut de la profilul electronica-automatizari la turism si alimentatie- bilingv engleza.As dori sa stiu daca mai este nevoie sa dau testul la o limba moderna daca ma mut si daca da in ce perioada.multumesc

Răspuns Câştigător
| zuzautza a răspuns:

Intereseaza-te la liceu.din cate stiu trebuie sa faci o cerere la director ca sa iti aprobe transferul iar apoi cand incepi scoala in septembrie o sa dai diferente la niste materii unfel de teze dar nu o sa te afecteze cu ceva...adica nu te speria nu e mare lucru.bafta:*