| Lia340 a întrebat:

Trimiteti-mi va rog niste emisiuni cu fantome...cazuri paranormale in general! Dar NU FILME, situatii reale daca se poate (demonstrate) sau un site unde se povesteste despre asta.

Răspuns Câştigător
| pustoaica18 a răspuns:

Fenomene stranii pe TLC, la ora 22:00, in fiecare vineri. Sunt situatii reale

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Nu exista fantome. Totul e in imaginatia lor... Iar singurele filme legat de asta ar fi trucate, te asigur orice se poate aranja in programul de editare / efecte Adobe After Effects deci tongue Imi pare rau daca acest raspuns nu te ajuta sau nu e ce vroiai sa vezi insa e realitatea, iar aceste mituri trebuie demontate pentru ca nu isi au rostul... erau frumoase la 10 ani laughing

| clau44 a răspuns:

Cel mai real este serialul Vanatorii de fantome de pe AXN Sci-Fi, deoarece ei ajuta oamenii, si le investigheaza prin metode stiintifice, chiar surpinse de camerele video montate de ei. Tot timpul sunt urmariti si de un cameraman, chiar si la analiza probelor este cameramanul.

| AnneMarye001 a răspuns:

Eu ma uitam la serialul :mesaje de dincolo, mie acest serial imi placea, acum nu l-am mai urmarit