| fantasy01 a întrebat:

Cine stie niste site-uri cu poze de fantome sau filme cu fantome? am nevoie sunt pasionata de fantome si de lucruri paranormale Va rog! Dau fundita

8 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

De ce vrei paranormal? Doar pentru senzatie? Am trait eu destule, senzatia este extraordinara, dar nu senzatia trebuie sa o cauti, ci trairea. Dumnezeu. Prin el primesti totul.

| ERMO a răspuns:

Ia de aici (http://www.recorduri.lovendal.net/......-lume/vezi ca sunt mai multe articole pe acolo)

| muzicalBoX a răspuns:

Catii anii ai? Lasa fantomele si punte pe invatat fantomele no sa-ti dea de mancare in viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Filmul este toaylayt-amurg. sau mai este si filmul crezi in fantome.sau este un film pe (axn sci fi) cronici paranormale

| ZumZz a răspuns:

Si eu sunt pasionata de lucruri din astea paranormale smug

pei poti gasi peste tot poze cu fantome...

dar iti pot recomanda filmele : paranormal activity 1 si 2
winking

| Cristi_6252 a răspuns:

Http://filme-poze-vedete.blogspot.com/2009/09/poze-cu-fantome.html

Nu stiu daca e complex. dar sper sa iti placa.

Nu este almeu!

| maryrq77 a răspuns:

Poti sa cauti pe google. daca vrei imi lasi id tau si putem cauta impreuna happy