| ChristtineA a întrebat:

Buna tup happy
Am si eu o intrebare straight face
Decii eu am 13 ani si am cosuri pe frunte!
Spuneti. mi si mie o crema ceva cu care pot macar sa mai scap de ele.
Ca stiu ca definitiv nu se poate oh go on
Va rog love struck
Funda+vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu folosesc tot felul de chestii din astea. Mama m-a invatat de mica sa ma dau cu Cutaden pe fata si apoi cu pasta de dintibig grin. Pentru ca le usuca foarte foarte repede. Da-te in fiecare seara si dimineata te speli bine cu sapun si o sa vezi ca nu mai am absolut nimic. Garantat kiss. Funda?

6 răspunsuri:
| CristineDelaruss a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/......ru-ten.php
E foaaaarte bun!
Merge pe orice tip de ten.
Bafta!:*

| ioionutbest a răspuns:

Buna! Esti la pubertate deci cosurile sunt nelipsite nu te ingrijora e normal. Uite cateva sfaturi care sper ca iti vor fi de folos :In primul rand cred ca ai ten mixt adica pielea produce un exces de sebum pe frunte si barbie zona T cum se mai numeste, daca ai breton trebuie sa-l prinzi asa eviti infectarea lor, igiena este foarte importanta sa te speli cat mai des pe fata si sa nu pui niciodata mainile murdare pe fata incearca sa te speli pe fata cu Dove ajuta la prevenirea cosurilor si uscarea lor iar apoi poti folosi Mibazon se gaseste la farmacii la mine intr-adevar a facut minuni.Bafta! Sper sa iti rezolvi problema.love struck

| Aylee a răspuns:

Ai sa razi de mine dar chiar e adevarat, ce am facut eu sa scap de cosuri: Am incetat sa mai mananc dulciuri... nici biscuiti nimic si m-am dat in fiecare seara pe fata cu after shave. Pare o prostie, dar chiar functioneaza!

| xena_1013 a răspuns:

CUTADEN,e cel mai bun unguent, zinerit iti usuca pielea in 3 saptamaniwinking

| Lluuminitaa a răspuns:

Eu am o colega care avea extrem de multe cosuri pe fata sh si-a luat din farmacie un tratament numit zinerit rezultatele sunt vizibile i-au trecut aproape toate acum depinde de tine :*

| deeeadeeea a răspuns:

Sincer...eu am folosit Zineryt si nu mai am prea multe,adica am cate unul, dar na depinde si de ten, eu am scapat de ele intr- o saptamana jumatatehappy