| Michiii a întrebat:

Bună tuturor. :3 Ştie cineva vreo metodă prin care pot afla cine-mi dă întrebări cu anonim pe ask.fm?

8 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Nu poţi afla cine ţi-a pus întrebări cu anonim în nicio metodă.

| ombladon a răspuns:

Iti stergi contul iar dupa aceea, nimeni nu o sa te mai poata intreba ceva, fara sa stii cine este! Mi-as ceva in el de site...

Răspuns utilizator avertizat
| TPUuser199 a răspuns:

Nu se poatewinking

| dorin1990 a răspuns:

Salut din pacate nu exista, asta e farmecul acelui site.

| Zoella a răspuns:

Nu se poate afla cine îţi dă răspunsuri pe anonim. Ne-aţi înnebunit cu întrebările cu ask, parcă sunt la modă mai ceva ca temele. De aia se numesc întrebări anonime.

| T1ramisu a răspuns:

Ai optiune sa nu primesti intrebari de la anonimi.