| Laurentia123456 a întrebat:

Ajutati-ma va rog sa gasesc calitati umane ce incep cu literele a si n. Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Atentia(la detalii),afectiunea,amabilitatea, altruismul, adaptabilitatea, agerimea.
Nobletea(sufleteasca), normal(sanatos psihic), nationalist(de tip patriotic!)

| DeEa9904 a răspuns:

Hey! Uite cateva calitati cu litera a: amabilitate, atentie, adaptabilitate, ascultare, altruism.
cu litera n: neagresiv, nelingusitor. Sper sa te ajute cu ceva! :*