| AnemonaP a întrebat:

Buna tuturor, am 2 gauri in urechi, pentru ambii cercei, as vrea sa-mi mai fac o gaura intr-o ureche, ce ziceti? e bine? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

3 răspunsuri:
| Andreea19Alina a răspuns:

Daca tie iti place ai putea sa iti faci si 5 gauri.Nustiu cum e, eu am doar 1, si cred ca miar mai placea sami mai fac 1 dar deocamdata nu. Daca ai mai multe gauri poti purta mai multe perechi de cercei in acelasi timp si asta imi place, in rest nu stiu parca nu merge sa ai 2 gauri intr-o parte si 3 in cealalta.Dar tu decizi!

| xsweetylovex a răspuns:

Daca vrei sa iti faci singura clar nu. Poti sa te duci la un salon special si sa intrebi acolo ce se poate intampla si cum poti sa remediezi asta...si dupa aceea te gandesti bine ce sa faci.Eu cred ca nu se poate intampla nimic ca si eu vreau sa imi dau. Sper ca te.am ajutat!:X

| iccabelldia a răspuns:

Buna andra.am 12 ani juma, am 3gauri intr-o singura ureche cele 2 mi-le-am facut singura:trebuie sa fii curata pe maini, apoi iei un cercel care sa fie subtire in capat si dupa mi-am ales locul si am apasat tare nu mi-am frecat ureche nimictongue si acum inca mi le mai am si nu mi sau infectat dar cu acul doare mai tare si este si subtire si nu-ti intra cercelultongue eu zic ca uh daca vrei sati daci e treaba ta...