| Tweety_5554 a întrebat:

Am acasa un router; acesta poate sa salveze paginile pe care eu le.am accesat de pe telefonul mobil utilizand internetul pe care el il genereaza(adica routerul are istoric),si daca da, cum il pot sterge?

2 răspunsuri:
| Tweety_5554 explică:

Nu,vreau sa verific contul de fcebook al unei persoane.Nu toti sunt obsedati de asa ceva big grin Si daca nu ai un raspuns folositor te invit sa parassti aceasta intrebare

| MiNuTz a răspuns:

Ai intrat pe pagini +18 si vor sa verifice parintii? laughing