| adelina899 a întrebat:

Buna tuturor:* am fost la strand si m`am bronzat thinking dar pe fata mi.au aparut 3-4 pistrui straight face eu nu aveam pistrui si nu.i suport cum fac sa scap? ii urasccccccc ajutor laughing)) Funda

Răspuns Câştigător
| Cherrybell a răspuns:

Nu pot garanta eu asta. Dar e pentru cicatricile de pe fata, pete(decolorarea pielii, pistrui) si uneori chiar cosuri. Cred ca se gaseste si la farmacie, daca nu, la cele naturiste sigur. Pur si simplu te dai cu el asa cum l-ai cumparat... il aplici pe fata! happy

4 răspunsuri:
| SweetSacrifice a răspuns:

Esti sigura ca nu sunt cosuri?

| adelina899 explică (pentru SweetSacrifice):

Da sunt foarte sigura ca nu sunt cosuri. Sunt maro si nu sunt ridicate sau ceva

| Cherrybell a răspuns:

Incearca uleiul de catina! Nu prea ai ce sa le faci! Mama mea se da cu o crema de plaja cu protectie mai mare decat cea care o aplica pe corp.

| adelina899 explică (pentru Cherrybell):

Cum il aplic? da rezultate?

| Cherrybell a răspuns (pentru adelina899):

Nu pot garanta eu asta. Dar e pentru cicatricile de pe fata, pete(decolorarea pielii, pistrui) si uneori chiar cosuri. Cred ca se gaseste si la farmacie, daca nu, la cele naturiste sigur. Pur si simplu te dai cu el asa cum l-ai cumparat... il aplici pe fata! happy