| LostInDreams a întrebat:

Am fost la mare si din cauza soarelui mi.au aparut cativa pistrui de care as vrea sa scap pana incepe scoala. Ce tratamente naturiste, de preferat usor de facut imi recomandati?

3 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Alunelele si pistruii nu ies cu nimic doar prin operatie.

| WickedBoy a răspuns:

Nu e de glumit cu petele de la soare! Ai grija. Du-te la un doctor.winkingNu incerca tratamente naturiste la bolile de piele!

| MeduzaInaripata a răspuns:

Pustruii sunt frumosi! laughing Sunt chiar sweety si chiar nu sunt "pete" de la soare si nu iti afecteaza pielea. Si mie imi ies pistrui vara si mie imi placlaughing.