| skriil a întrebat:

Buna tuturor.am nevoie de ajutorul vostru urgent.crying. am nevoie de un job simplu.as vrea sa impart pliante sau pe net sa lucrez. dar nu vreau site-uri false sau chestii fara rost.pliantele ar fi o solutie buna.va rog. dati-mi un sfat sau cine ma poate ajuta sigur lasati-mi un mesaj cu id vostru ori daca cunoasteti pe cineva care se ocupa cu distribuirea pliantelor poate imi faceti legatura.va multumesc.

2 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
daca stai la oras si cunosti magazinu Kaufland daca este in orasul tau poti sa te duci sa te interesezi... daca poti imparti pliante, sau du-te la alte supermarketuri si intreaba...baftahappy

| AllesSy a răspuns:

Daca ai mai putin de 14 ani sau 18 o sa zica sa iti bati joc de iei, Astia au nevoie fete tinere silfide si frumoase nu fete mici care nu stiu nimic, acum un an m-am intalnit cu niste fete pe care le cunoasteam, imparteau pliante pentru. ca tatal uneia dintre fete avea un magazin mare nu mi-au zis precis care magazin si ala le dadea 50 de lei p zi numai daca imparteau pliante.