| anonim_4396 a întrebat:

Am o cunostinta care are niste bani de investit, dar nu stie in ce (titluri de prorietate). Daca stie cineva in ce este mai bine sa investeasca, unde este dobanda mai mica, mai mare.Ar vrea ca jumatate din suma sa o investeasca in ceva si alta jumatate in alt ceva.Sau toata suma intr-o investitie. Multumesc!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Dobanzi mari si taxe mari sant oriunde la noi, daca stie o limba straina destul de bine sa isi croiasca viata in alta tara cel mai bine.