| Alyn_Alynutzu_1989 a întrebat:

Buna tuturor,

Am o intrebare. Eu am o pagina cu 9.130 de likes mai exact aceasta:

https://www.facebook.com/BeHappyLikeMeOfficial

Intrebarea este, cum pot schimba numele la pagina, stiu ca se spune can u este posibil sa schimbi dupa 200 de likes, dar am vazut ca altii pe youtube au reusit.

Dau funda!

1 răspuns:
| pizzaisthebestperson a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=mB99EFZZKyQ Poti sa faci asta doar daca ai un prieten din SUA. In general pentru noi e cam imposibil sa schimbi numele paginii +200 likes. Sper ca te-am ajutat.