| SasukeCS2 a întrebat:

Astazi cand am intrat pe Facebook am vazut ca "am dat like pe Samsung Mobile Romania (http://www.facebook.com/SamsungMobileRomania)" pe data de 12 septembrie, dar eu stiu sigur ca nu am dat like. Cum este posibil sa imi apara la Likes daca eu nu am dat like?
Fundita!

Răspuns Câştigător
| timilian90 a răspuns:

Nu e neaparat sa dai like la pagina de pe facebook, de exemplu esti pe un forum pe undeva si ai vazut n produs de la Samsung si i-ai dat like ai dat si la pagina automat, sau sunt aplicatiile alea pe facebook " afla cine ti-a vizitat profilul si altele " si ca sa intrii in aplicatie trebuie sa dai like la pagina care apartine aplicatiei.