| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor. Am o intrebare pentru fete. Ce fond de ten folositi ca sa acoperiti pistruii? Ce fond de ten e mai persistent?

3 răspunsuri:
| GenesisXD a răspuns:

Buna, eu una zic ca nu ar trebui sa ti-i acoperi, sunt sexy si multe fotomodele ii folosesc ca un atu, dar e decizia ta, poti folosi sfaturile lui Marr117.

| Marr117 a răspuns:

Poţi încerca fondul de ten "Extra Lasting" de la Avon, dacă vrei un fond de ten persistent. Singurul dezavantaj este că o să ai mici probleme la demachiere, pentru că o să ai nevoie de un demachiant special. Ţie totuşi, ca să îţi acoperi în profunzime pistruii îţi trebuie ceva mat. Poţi încerca o pudră cu efect matifiant, care să-ţi acopere în profunzime imperfecţiunile. Eu aş opta pentru pudră.

| lavymiriapo a răspuns:

Buna! si eu am pistrui si folosesc fondul de ten Beauty de la oriflame.Sunt multumita de el, acopera mare parte din pistrui, nu pot spune ca nu se observ deloc dar totusi nu se cunosc foarte tare