| boxing a întrebat:

Am o mare problema! Am cumparat un nokia 5800 acum ceva timp in urma aproximativ 2 luni. Dupa un timp dupa ce l-am cumparat am observat ca are o factura de la romtelecom de 57 lei.Aceasta factura avea termenul de plata pana pe 1.05.2011 si noi suntem in a 8.07.2011.Am fost sunat azi de romtelecom si le-am spus ca sunt minor si sa vorbeasca putin mai tarziu cu parinti. Factura aceasta a fost lasata de cel care a detinut inainte telefonul. Ce trebuie sa fac in acest caz? Va rog ajutati-ma!
Multumesc din suflet!

1 răspuns:
| KentON a răspuns:

Pai tu ai cumparat telefonul de la el cu tot cu cartela? Poate ca el a avut abonament si de aia la vandut.Ia legatura cu persoana de la care ai cumparat si clarifica situatia...Bafta!