| Cleopatra_5290 a întrebat:

Daca nu ai platit factura de 10 luni la Romtelecom..cam dupa cat timp te pot da in judecata?

Răspuns Câştigător
| Suteu a răspuns:

Nu chiar, ei iti trimit acasa scrisori, dar cei drept este ca iti anuleaza toate beneficile care ti le ofera, si dupa ce se termina perioada contractului tau, atunci iti reziliaza contractu, si nu mai pot avea serivicile oferite de ei. O zi faina

1 răspuns:
| lSummerl a răspuns:

Dupa primele 2 luni ar trebui sa tr rogi sa nu fi dat in judecata