| denyzo a întrebat:

Am o mica nelamurire. De ce in poze ies diferit fata de realitate? Ies mai ciudat, chiar si cand gasesc un loc luminos. Am incercat si aplicatii cu efecte, insa la fel de ciudat arat in toate (Candy, Retrica, etc).

Ca sa ies intr-o poza cat de cat ca in realitate trebuie sa fac mai multe intr-un timp foarte indelungat, si-mi pierd vremea.

Cunosc persoane care arata la fel in poze ca si in realitate, bineinteles fara sa se chinuie prea mult sa le iasa o fotografie reusita.

Mentionez ca nu sunt obsedata de fotografii.

4 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Poate e camera proasta sau doar asa ti se pare tie dar daca ceri parerea altcuiva, cel mai probabil o sa zica ca arati la fel ca in realitate.

| Sfaterly a răspuns:

Moor. Fix aceeași problemă o am și eu. Zici că eu am scris asta. laughing nu înțeleg de ce, pff. sad

| denyzo explică (pentru Sfaterly):

Pacat de noi laughing sad

| Sfaterly a răspuns (pentru denyzo):

Da sad