| chestiebah a întrebat:

Buna tuturor!:* Am o mica problema, eu sunt pe Cosmote, am 150 de minute nationale/internationale,de la optiunea activata, Super Unlimited,deci pot sa sun si in strainatate,dar nu merge,asta e problema,zice ca am credit insuficient,numarul pe care as vrea sa sun este de Belgia,persoana respectiva locuieste in Belgia,dar ciudat este ca in Germania merge sa sun, ma puteti ajuta si pe mine? Dau funda pentru cineva care poate sa ma ajute! Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| AndreyChirita a răspuns:

Salut. sunt unele restrictii cand suni in strainatate si vrei sa folosesti minutele internationale incluse in abonament. Mi se pare ca poti sa le folosesti doar cand suni pe telefon FIX din afara si doar un unele tari din Europa. Uite aici ca sa-ti faci o idee: http://www.cosmote.ro/ro/content.aspx?style=styles&ns=-10000&cid=20441