| MenInShadow a întrebat:

URGENT! FUNDA!
Sall TPU, da stiu, nu-i categoria buna, dar numai de asta nu-mi pasa mie acum.
Am o problema si trebuie sa sun pe cineva, eu sunt in Vodafone, persoana respectiva in Orange.
Mie imi expira creditul pe 24 Mai, si am nevoie de minute nationale, in alta retea.
Daca imi anulez acum acea optiuni, imi bag iar 5 euro, mai merge activata optiunea, si sa am iar 75 min nationale?
Si daca nu, se poate intr-un fel sa schimb cateva minute in retea pe cateva in alta retea?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LittleLuciane a răspuns:

Da,se poate