| Izzaabellaa a întrebat:

Ce cadou le luati mamelor voastre de 8 martie?

4 răspunsuri:
| Zoet a răspuns:

Pai... o rama cu poza fiicei sau fiului impreuna cu mama e cel mai frumos lucru! Te simti mai aproape. Sau am vazut acum la stiri, acel card de credit personalizat... Simti acea persoana mai aproape.

Ii poti face chiar tu ceva, cu suflet. Asa va sti ca e ceva pretios.

Sau ceva mai simplu, o imbratisare, o urare de bine si un mic sarut big grin

O cana personalizata impreuna, ceva frumos si original. Un parfum, o bratarica din argint.
Gandeste-te la faptul ca orice cadou i-ai lua mamei, ei ii va placea pentru. ca este oferit cu dragostea de catre copil.

Pe curand! wave
Acelasi raspuns l-am postat la o alta intrebare.

| frumusik96 a răspuns:

Un buchet de trandafiri si un parfum

| Bylok a răspuns:

Eu o sa ii i-au un buchet de flori si in el o sa pun o felicitare facuta de mine

alte idei nu amsad

| LoLSykes a răspuns:

Cel mai indicat este ori un parfum cu flori sau un lant o bratara, flori si o felicititare!