| Schwarcz_Anna_1990 a întrebat:

Buna tuturor am o problema aseara am facut sex neprotejat cu iubitul meu si de fiecare data in curge putin sange el zice ca sunt virgina, azi am facut baie si cand am facut pipi am simtit un miros foooooarte urat, acum abia fac pipi ma doare ingrozitor jos sad
1. mai sunt virgina am facut de vreo 4-5 ori si de fiecare data el spune ca sunt, dar curge sange
2.ce am de ma doare jos? mama zice ca m-am racit si iau biseptol.

2 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejat, inseamna ca nu mai esti virgina.Si la 2 poate fi si din cauza faptului ca ai racit.

| MrsSunshine a răspuns:

Nu mai esti virgina de la primul contact sexual. Odata ce ti-a rupt himenul nu mai ai cum sa fii virgina.Sangerarile pot aparea din cauza ca nu ti s-a rupt himenul de tot poate.Cred ca el ar trebui sa stie chestiile astea si tu la fel.
Daca el nu era virgin in momentul actului sexual poate ti-a transmis Bst, pentru ca nu v-ati protejat.