| AndreiIonut19 a întrebat:

Bună tuturor! Am și eu întrebare. E normal la vârsta de 16 ani sa am barbă deasă ca un adult? De la vârsta de 12 ani aveam deja mustață și începuse să-mi crească barba în zona perciunilor.

3 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Da, dar presupun ca taica-tu e chelios daca se intampla asta, cel mai probabil o sa chelesti si tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna Andrei, e normal sa iti creasca barba, si eu acum am 12 ani si imi iese barba, stai fara griji, e normal, Sper ca te-am Ajutat

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Eu aveam la 14 ani mustață și pe la 20 și ceva aveam barbă da era puf -_- și abia acum de un an tot începe să-mi și mie barbă barbă nu aveam înainte așa barbă. este normal sa ai la 16 ani barbă nu este nimic greșit sau ciudată stai liniștit.