| Madonna a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutorul jucatorilor inraiti de metin2hee hee Eu m-a apucat sa joc de vreo 2 luni ca tot nu aveam ce face in vara asta, am citit sute de forum-uri despre arme, puteri, skill-uri pentru a-mi face o idee care, ce la ce folosestelaughing! Va rog nu ma luati peste picior, astia mai atotstiutori, facandu-ma in fel si chip, ca am fost facuta destul pe chat-ul jocului cand puneam si eu o intrebare "de incepatoare" laughing! Deci iata nelamurirea mea: facerea rost de fms, rib sau corn! Din cateva forumuri am inteles ca fms pica la arcas brutal care e la orci bla bla bla si pe la specialist brutal (Sper ca asa il cheama)! Primul cont care l-am facut are acum lvl 37 si e cam putin probabil sa mai pice si la mine ceva de genul asta, asa ca am facut un cont nou, l-am crescut cu ala de 37 pana pe la lvl 19, si am incercat sa omor cu asta de 19, arcas brutal si specialist brutal, i-am omorat, azi de exemplu am ucis vreo 5 arcasi brutali si 2 specialisti, si nimic sad! Rib, am inteles ca pica pe la nu stiu ce arahni, am depistat si locul unde pica, rib, iar azi am omorat cu asta de 19 de azi dimineata arahni, de am crescut si in lvl si nimic, nici un rob! aaa si am mai citit cevabig grin exista locul ala imha, daca merg acolo inarmata cu rabdare imi pica si mie ceva pe acolo! Sau trebuie sa am vreun lvl anume ca sa imi pice si mie ceva! Va rog ajutati-ma! Spuneti-mi exact, ce trebuie sa omorat, eventual si cati, si ce lvl trebuie sa am ca sa fac rost! Va multumesc anticipat! Va dau fundita pentru cel mai explicit raspuns! va implor ajutati-ma cat mai am o zi de vacanta ca incepe scoala si nu stiu cat timp de metin voi mai avea laughing! Aaaa, si mai vreau sa stiu o chestie, cum fac unii jucatori scuturi +8 sau +9, sau fms +9, ca l-a mine toate esueaza cand vreau sa le fac +6big grin face asta este sunt incepatoare nu stiu, ma astept ca voi sa-mi explicati

Răspuns Câştigător
| Ionutzz97 a răspuns:

Da la arcas brutal si specialist brutal pica fms si arc corn si rib la arahani dar pica mai greu.tre sa omori arahani gramada pentru rib dar poti sa te duci si in imha ca si acolo pica rib du-te cu ala de 19 ori in imha ori la arahani, dar trebuie sa ai ceva rabdare.eu am fost cu un cont de 24 la arahani si am stat vreo 2 ore si ceva si mia picat rib+1.si acum in legatura cu jukatorii care isi fac iteme +8+9 ai bani multi fac afaceri etc si le esueaza si lor dar baga mereu pana le reuseste sau poate sa le cumpere.si eu am jucat metin vreo 3 ani dar acum nu mai joc si aveam iteme bunicele +6+7 cel mai mult lv 57big grin
bafta
FUNDA?

1 răspuns:
| MiRceA0980 a răspuns:

Crede-ma mai bine nu te duce la rhaniwinkingMai bine ia-ti contul ala de 19 si stai in imha si cauta tigri la care pica pentagonbig grin si ursi negri pica ribwinking mult mai bine ca la arhani daca acel cont este la GRAD BUN, NOBIL, PRIETENOS, CAVALERESC ai sanse mult mai mariwinking sa pice si pica si pagubelel mai bune mult succes cat despre inteme fai lv 40 si du-te in una din cele mai bune bresle din regat si faceti runuri in dt si la etajul 7 este un fierar si poti face inteme acollo ca e mai bine asa nu prea esueazabig grin fms pica si la lupii de acolo Sper ca ti-am fost de mare ajutor